• ראשי
 • שירותי ייעוץ לסטודנטים ולסטודנטיות בפקולטה למדעים מדויקים

  עודכן: 15.10.2018

  שירותי ייעוץ לסטודנטים בפקולטה למדעים מדויקים
  שירות יעוץ לסטודנטים ולסטודנטיות בפקולטה, בכל שלבי הלימודים לתואר ובנושאים מגוונים

  בפקולטה למדעים מדויקים פועל, זו השנה השנייה, שירות יעוץ לסטודנטים/יות בנושאים מגוונים, בשלבים השונים של החיים האקדמיים. השירות ניתן ללא עלות בשיתוף דקאנט הסטודנטים.

   

  המעבר ללימודים אקדמיים מזמן עניין והתפתחות אישית, אך דורש הסתגלות לסביבה לימודית וחברתית חדשה - דרישות אקדמיות גבוהות, שעות לימוד רבות וקושי לשלב את הלימודים עם זירות חיים אחרות.

   

  שירות הייעוץ נועד ללוות ולהדריך אתכם הסטודנטים/יות בשלב תכנון ובחירה של מסלול הלימודים, בהתלבטויות וקשיים שונים במהלכם, ובמעבר לשוק העבודה. כמו כן, שירות זה מלווה סטודנטים/יות עם לקויות למידה וסטודנטים/יות הזקוקים/ות לסיוע כלכלי ורגשי.  

   

  בחירה ותכנון מסלול לימודים: מלווה לא פעם בשאלות הקשורות להבדלים בין מסלולי לימוד שונים ולאפשרויות התעסוקה שהם מעניקים בהמשך: שאלות כמו: "מה מאפיין את תכניות הלימוד השונות בפקולטה? מה מתאים לי? איזה יתרון מעניקה כל תכנית בשוק התעסוקה?" מבטאות שלב זה.

   

  אתגרים לימודיים וסגנון חיים: במהלך הלימודים עולות דילמות הקשורות לקבלת החלטות לימודיות ולתפקוד האקדמי: איזו מערכת שעות לבנות? כיצד לנהל את הזמן? איך להתמודד עם קושי לימודי? האם לעבוד במהלך התואר ובאיזה היקף? 

   

  מעבר לשוק העבודה:

  לקראת סיום הלימודים  נבחנות האפשרויות התעסוקתיות והלימודיות והדרכים להשתלב בהן: " ומה עכשיו? לאן לפנות? האם להמשיך ללמוד? להתחיל לעבוד? היכן?

   

  לווי והדרכה בנושאים אלה עשוי לסייע לכם/ן לתכנן את הלימודים באופן התואם את שאיפותיכם/ן וסגנון חייכם/ן ולהתמודד עם אתגרים המאפיינים תקופת חיים זו.

   

   

  כיצד ניתן השרות?

  • מפגש ייעוץ אישי - בימי א', ב', ג' ו-ה' בתאום מראש במייל: yeutzexact@tauex.tau.ac.il.

  • מפגשים קבוצתיים וסדנאות (נושאים ומועדים יפורסמו בהמשך).

   

  על ידי מי יינתן השירות?

  • השירות יינתן על ידי יועצת הפקולטה, ד"ר מיכל ספקטור, בשילוב דקאנט הסטודנטים.

   

  אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
  אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
  UI/UX Basch_Interactive