רשימת זוכים במלגות הצטיינות תשע"ו

רשימת זוכים במלגות הצטיינות תשע"ו

 

לתמונות מטקס מצטיינים 2016 >

 

 

זוכים במלגות הצטיינות בשנה"ל תשע"ו

הצטיינות במחקר:

עדי אשכנזי

בהנחיית פרופ' ארז עציון

-

מלגה ע"ש יובל נאמן

דורין וייסמן

בהנחיית פרופ' יעקב זוננשיין

-

מלגה ע"ש אן ומוריס כהן

נעמה חלקון

בהנחיית פרופ' דן מעוז

-

מלגה ע"ש גטי

סיון טרכטנברג-מילס

בהנחיית פרופ' עדי אריה

-

מלגה באדיבות חברת KLA-Tencor

גיא יעקבי

בהנחיית פרופ' רועי בק-ברקאי

-

מלגה ע"ש שולמית גולדהבר

ליאור לירם

בהנחיית פרופ' ניסן יצחקי

-

מלגה ע"ש אלכס זקס

ערן מניב

בהנחיית פרופ' יורם דגן

-

מלגה ע"ש גטי

תומר מרקוביץ'

בהנחיית פרופ' דוד אנלדמן

-

מלגה ע"ש יוסף דותן

יגאל ערב

בהנחיית פרופ' ירון עוז

-

מלגה ע"ש אלכס זקס

יעקב פאירמן

בהנחיית פרופ' עמיאל שטרנברג

-

מלגה ע"ש ג'ון בקל

יובל צור

בהנחיית פרופ' עדי אריה

-

מלגה ע"ש גטי

אייל קורנפלד

בהנחיית ד"ר ערן סלע

-

מלגה ע"ש גטי

אלון רון

בהנחיית פרופ' יורם דגן

-

מלגה ע"ש גטי

תומר שוסמן

בהנחיית פרופ' אהוד נקר

-

מלגה ע"ש אלכס שניידמן וע"ש לואיס שארפ

 

 

 

 

 

 

 

 

הצטיינות בהוראה:

רם אבינרי

בהנחיית פרופ' רועי בק-ברקאי

-

מלגה ע"ש פאול וידרמן

שרון אליאס

בהנחיית פרופ' מיכאל קוזלוב

-

מלגה ע"ש פאול וידרמן

רועי גומל

בהנחיית פרופ' צבי מזא"ה

-

מלגה ע"ש נילס הנסן

אהוד חיימוב

בהנחיית ד"ר דוד שפרינצק

-

מלגה ע"ש שולמית רוט פינקלשטיין

רז חליפה-לוי

בהנחיית פרופ' יעקב קנטור

-

מלגה ע"ש שולמית רוט פינקלשטיין

יהונתן יפת

בהנחיית פרופ' אליהו אייזנברג וד"ר יובל אבנשטיין

-

מלגה ע"ש נילס הנסן

שי לייזרוביץ'

בהנחיית פרופ' בני רזניק

-

מלגה ע"ש נילס הנסן

מיכאל מוגרבי

בהנחיית פרופ' יורם דגן

-

מלגה ע"ש סולומון טולפין

ליאור מיכאלי

בהנחיית ד"ר חיים סוכובסקי וד"ר טל אלנבוגן

-

מלגה ע"ש שולמית רוט פינקלשטיין

מוחמד ערו

בהנחיית פרופ' ירון עוז

-

מלגה ע"ש נילס הנסן

מרדכי קוט

בהנחיית ד"ר משה גולדשטיין

-

מלגה ע"ש פאול וידרמן

 

 

 

 

 

 

 

 

הצטיינות במחקר והוראה:

שמואל ביאלי

בהנחיית פרופ' עמיאל שטרנברג

-

מלגה ע"ש גטי

רועי בן ישראל

בהנחיית פרופ' ניסן יצחקי

-

מלגה ע"ש אן ומוריס כהן

תומר גולדפריינד

בהנחיית פרופ' חיים דיאמנט

-

מלגה ע"ש משה שטכל

הדר גרינר

בהנחיית ד"ר חיים סוכובסקי

-

מלגה באדיבות חברת KLA-Tencor

ארז כהן

בהנחיית פרופ' אלי פיסצקי

-

מלגה ע"ש אברהם ודבורה כהן

אבי מוטיל

בהנחיית פרופ' משה טור

-

מלגה ע"ש פאול וידרמן

אורן סלון

בהנחיית פרופ' תומר וולנסקי

-

מלגה ע"ש יהודה אייזנברג

מיכה קורנרייך

בהנחיית פרופ' רועי בק-ברקאי

-

מלגה ע"ש גטי

 

 

 

 

 

 

 

 

הצטיינות במחקר והצטיינות בלימודי התואר השני:

 

אביעד כהן

בהנחיית פרופ' רנן ברקנא

-

מלגה ע"ש פאול וידרמן

 

 

 

 

 

 

 

 

הצטיינות בלימודי התואר השני:

גיא פיק

בהנחיית פרופ' עמיר לוינסון

-

מלגה ע"ש דב רייבך

בנימין רמז

 

-

מלגה ע"ש שולמית רוט פינקלשטיין

 

 

 

 

 

 

 

 

הצטיינות בלימודים ובהוראה:

אורי רוסמן

בהנחיית ד"ר טל שוורץ

-

מלגה ע"ש לביא ישעיהו

 

 

 

 

 

 

 

 

תלמידי תכנית המצוינות לתואר ראשון בפיזיקה

אסף אפריאט

איתי אפרת

ירון אפרת

אור בגם

אילן בלייכמן

אופק בנגיאת

נגה בשן

ברק גבאי

יותם גיגי

אור הדס

 

 

גיא וירניק

תום לוי

עמרי לסר

אלון פדן

נועם קורן

אביב קרניאלי

נדב שטיינר

נועה שטרן

אורי שם-אור

 

 

 

 

 

 

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive