• ראשי
  • זוכים במלגות הצטיינות ופרסים

    זוכים במלגות הצטיינות ופרסים

     

     

    שנה"ל תשע"ט (2019-2018)

    פרסי הצטיינות בלימודים מטעם ביה"ס לכימיה:

    פרס הצטיינות בלימודים בתואר ראשון לרגל יום האישה

    אילנה אקסנפלד

    מור מייר

     

    שנה"ל תשע"ח (2018-2017)

    מצטייני דקאן:

    אילנה אקסנפלד

    ניר בלס

    קרן הדר

    שחר שמואלי

    תומר עמית

    גל פורת

    פרסי הצטיינות בלימודים מטעם ביה"ס לכימיה:

    הצטיינות בשנה א':

    שמואלי שחר

    עמית תומר

    הצטיינות בשנה ב':

    בלס ניר

    לוסקי אור

    הצטיינות בשנה ג':

    גבריאלי שירה

    ישפה מוריה

    פרס הצטיינות בלימודים בתואר ראשון לרגל יום האישה

    גבריאלי שירה

    ישפה מוריה

     

     

     

    שנה"ל תשע"ז (2017-2016)

    מצטייני דקאן:

    אילנה אקסנפלד

    ניר בלס

    שירה גבריאלי

    שחר גולד

    נדב גנוסר

    עומר דגני

    רומי וינבוים

    אסף כהן

    קלי כץ

    אור שמעון לוסקי

    נעמי משה

     

     

    פרסי הצטיינות בלימודים מטעם ביה"ס לכימיה:

    הצטיינות בשנה א':

    אורי לוסקי

    נעמי משה

    הצטיינות בשנה ב':

    שירה גבריאלי

    מוריה ישפה

    הצטיינות בשנה ג':

    אלה בורברג

    ניקול אדלשטיין

    פרס הצטיינות בלימודים בתואר ראשון לרגל יום האישה

    שרון פינוס

    ניקול אדלשטיין

     

     

     

    שנה"ל תשע"ו (2016-2015)

    מצטייני דקאן:

    מתן איסק

    שירה גבריאלי

    נדב גנוסר

    עדי הרחול

    מוריה ישפה

    ברוך מרגוליס

    תמיר פורשט

    שרון פינוס

    בת אל רפאל

    איתי שרון

     

     

    פרסי הצטיינות בלימודים מטעם ביה"ס לכימיה:

    הצטיינות בשנה א':

    שירה גבריאלי

    מוריה ישפה

    נדב גינוסר

    הצטיינות בשנה ב':

    שרון פינוס

    איתי שרון

    חמלניצקי לב

    טבעון בר

    הצטיינות בשנה ג':

    אריאלה לנגבורד 

    בנימין הדר

    עמית ביר

    אסנת דורון

     

     

     

    שנה"ל תשע"ה (2015-2014)

    מצטיינת רקטור:

    ענבל עוז

    מצטייני דקאן:

    גנוסר נדב

    הדר מאיה

    הרשקוביץ דרור

    חמלניצקי לב

    חננאל אורי

    לבדב בנימין

    עוז ענבל

    פורשט תמיר

     

    פרסי הצטיינות בלימודים מטעם ביה"ס לכימיה:

    הצטיינות בשנה א':

    טבעון בר

    חמלניצקי לב

    כהן נתנאלה

    לבדב בנימין

    הצטיינות בשנה ב':

    וינר לולו

    מרגוליס ברוך

    לנגבורד אריאלה

    הצטיינות בשנה ג':

    עוז ענבל

    חננאל אורי

    הרשקוביץ דרור

     

     

    שנה"ל תשע"ד (2014-2013)

    מצטייני דקאן:

    בן בסט קרן

    גילת נעה

    דורון אסנת

    דייצ'מן דינה

    הרשקוביץ דרור

    וינר לולו

    חננאל אורי

    לנגבורד אריאלה

    מרגוליס ברוך

    עוז ענבל

    פלס לי

     

    פרסי הצטיינות בלימודים מטעם ביה"ס לכימיה: 

    הצטיינות בשנה א':

    וינר לולו

    מרגוליס ברוך

    הצטיינות בשנה ב':

    עוז ענבל

    חננאל אורי

    גילת נעה

    הרשקוביץ דרור

    סלור גדי

    הצטיינות בשנה ג':

    חנניה ניר

    אבו מוך אמג'אד

     

     

     

     

     

     

    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive